Facebook
Twitter
Du bass nach net ugemellt. Mell dech gratis un
Ëm wat geet et op Photogen.lu?
Logo
Säit September 2008 ass Photogen eng a.s.b.l. an sou mat och e Photoclub. Op der Websäit ännert dat net vill fir d' Leit, et kann ëmmer nach jiddereen Fotoen eroplueden, et muss een dofir net Member am Club sinn.
Normalen Tarif fir Member ze ginn ass 20€ an Schüler/Studenten bezuelen just 12€ pro Joër.
Umellen kann ee sech hei: Elo direkt umellen
Clubdonnéeën:
  • photogen a.s.b.l. (info@photogen.lu)
  • R.C.S. F 7689
  • Siège social: 3, rue Nicolas Glesener L-6131 Junglinster
  • Statuten (PDF)
  • Konto Nr: LU62 0030 8812 4135 1000
  • Bank: BGL BNP Paribas
  • President: Oli Kerschen (oli.kerschen@photogen.lu)
  • Vize-President: John Oesch (john.oesch@photogen.lu)
  • Sekretär: Catherine Thill (catherine.thill@photogen.lu)
  • Trésorière: Anouk Hartmann (anouk.hartmann@photogen.lu)
  • Member: Bob Bamberg (bob.bamberg@photogen.lu)
  • Member: Steve Schneiders (steve.schneiders@photogen.lu)
  • Member: Alex Kaiser (alex.kaiser@photogen.lu)

(Passwuert verluer)

Foto vun der Woch

Buurschenter Buerg

Eis Partner

LecuitJohn Oesch

Am Moment online

Keen Member online
 
 
Neisten Benotzer: pl
Am Ganzen: 3643
keen Benotzer an 21 Gäscht online